Huzurlu Bir Gelecek
Şehrin merkezinde sükünetin içinde
Hayata Merhaba.
Yıllardır hayalini kurduğunuz yuvanıza bir adım uzaktasınız.
Çünkü Siz Özelsiniz.
Dünya standartlarında çift katlı kapalı Otopark
Dogru Yatirim
En iyi yatırım güvene yapılan yatırımdır.
Kalite Detaylarda
Kebir Evlerinde her detaya büyük önem veriyoruz.
 
   
 
1a
     
 

Öztürk İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti

1990 yılında Zeki Öztürk tarafından kurulan Öztürk inşaat Orhangazi ve çevresinde inşaat sektöründe güven ve kalite simgesi olmuştur.Değişen ve gelişen Türkiyemizde siteleşme ve modern apartman anlayışı ile her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur. İlk
.
İnşaatlarımızda mükemmeliği yakalamak
için her detaya özen gösteriyoruz.
yıllarda devlet eliyle yapılan bu hizmet milletimizin çok az bir kısmına hitap etmiştir. Öztürk İnşaat çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurarak halkımıza kaliteli her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler ve apartmanlar imal etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bizim Öztürk İnşaat olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla  birlikte deprem yönetmeliğine uygun, yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur.


Konut Binaları: Bu projeler, konut binalarının anahtar teslim dizaynları ve inşaatlarını içermektedir.Bunun yanında sosyal tesisler, altyapı işleri, su depoları, boru hatları, çevre yolları, ısıtma sistemleri, açık ve kapalı otoparkları,her türlü elektrik, mekanik ve inşaat işleri ve iç dekorasyonlar Öztürk İnşaat  tarafından gerçekleştirilmektedir.Konut inşaatlarında çok büyük bir tecrübeye sahip olan Öztürk İnşaat, klasik betonarme projelerden teknolojik çelik binalara ve tünel kalıp sistemlerden ahşap kütük villalara kadar bir çok sistem ve teknik kullanarak tecrübesini geliştirmektedir.
İş Merkezleri ve Ofisler: Öztürk İnşaat, bina ve depoların anahtar teslim uygulamalarına, esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak, binaların her türlü elektromekanik, altyapı, çevre düzenlenmesi ve iç dekorasyon hizmetlerini gereğine uygun yerine getirerek  başarıyla  tamamlar. Binalarda gerekli olan kanalizasyon, elektrik ve mekanik projelerin hazırlanması, malzemelerin temini ve projelerin uygulanması Öztürk İnşaat  tarafından gerçekleştirilir.
 
     


     
  Copyright 2010 Tüm Hakları saklıdır. Öztürk İnşaat Ticaret San. Ltd. Şti. Artova Tanıtım ve Tasarım
 
.   satılık sıfır daire