Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS
 
Highslide JS            
Fotoğrafların büyük hallerini görmek için üzerlerine tıklaıynız.

Lokasyon

Proje : Sayın ve Gülfidan Apt.

Mahalle : Tekke Mah.

Durumu : Tamamlandı

Daire Sayısı : 10

İş Yeri : 0

Binan Özellikleri

 1. Bina dış duvarlar 20cm.tuğla örülecek, kaba sıva üzerine 4cm.32 derz malzeme ile montalama ve söve yapılıp giydirilecek.

 2. Pencereler renkli PVC, kanatlar çift biri çift açılım, camlar komfort gerçek ısıcam olacak.

 3. Balkon 60cm.duvar, üzeri paslanmaz metal korkuluk ve araları cam olacak.

 4. Bina merdivenleri bej mermer ve korkuluklar paslanmaz metal üç bariyerli yapılacak.

 5. Daire giriş kapıları çelik ve komple kaplama olacak(1000–1200 TL fiyat aralığında.)Daire oda kapıları amerikan kolları 15–20 TL arası olacak.

 6. Koridorlar spot ışıklı asma tavan, salon spot bandı, geri kalan odalar kartonpiyer ve duvarlar kaba sıva vurulup üzerine su bazlı saten yapılacak, perde kornişleri takılacak.

 7. Mutfak, koridor, salon, çocuk ve yatak odalarının tabanı 5mm.strafor kullanılarak E EGGER marka Alman laminant parke yapılacak. İsteğe göre kalebodurda yapılabilecek.

 8. Islak zeminler tavana kadar 1.sınıf kalebodur ve fayans olacak, kalebodur döşemesi şap atılarak üzerine yapıştırma olacak, balkon duvarlarında yeterli mesafeye kadar kalebodur kullanılacak. Kullanılan kalebodur ve fayanslar15–20 TL. Fiyat aralığında olacak.

 9. Mutfak dolapları gövde MDF lam, kapaklar mebran ve menteşeler stoplamalı(5 TL), çekmeceler stoplamalı ray(25 TL), amortisörler(30 TL.), kapak kolları da(10 TL.) ve granit tezgâh maksimum 4 metre (metresi 200–250 TL.) 9 metre kareyi geçmeyecek, ayrıca kiler dolabı yapılacak, musluk bataryaları ECA marka takılacak, tezgâh alnı metresi 150–200 TL fiyat aralığında cam karo döşenecek.

 10. Banyo dolabı 120 cm. eninde mebran kapak ve granit tezgâh olacak, çamaşır makinesi altına sığacak şekilde yapılacak.

 11. Banyoya 1.000 TL düzeyinde jakuzi küvet konulacak.Ayrıca banyo ve tuvaletlere havlu ve peçetelikler konulacak.

 12. Bina daire girişlerine belirlenen alana gövdesi MDF lam, kapaklar mebran kapak portmanto ve ayrıca uygun alana bir yüklük yapılacak.

 13. Yatak odasına ebeveyn banyo konulacak.

 14. Binalarda her dairede 4 merkezi anten sistemi kurulumu ve 3 telefon hattı olacak.

 15. Binalarda renkli görüntülü AUDİ marka megafon sistemi kurulumu yapılacak.

 16. Bina ısınma sistemi gaz hatları çekilecek, her odaya projede belirtilen metrajlarda adel vita marka petek ve yoğuşmalı 24 binlik Baymak Luna 3 Avant marka kombi takılacak. Vanalar termostatik olacak.

 17. Tuvalet ve banyodaki vitrifiyeler gömme rezervuar olacak isteğe bağlı olarak.(Serel marka geberit).Daireler 2012 Ağustos ayı içinde teslim edilecek.

 

     
  Copyright 2010 Tüm Hakları saklıdır. Öztürk İnşaat Ticaret San. Ltd. Şti. Artova Tanıtım ve Tasarım
 
.   satılık sıfır daire